Vaikų užsiėmimai

Šokiai padeda vaikams ugdyti sportiškumą, muzikos supratimą, ritmo pajautimą. Tai judesio kultūros, atlikimo, saviraiškos džiaugsmas, meno ir sveikatos santykis. Vaikai atėję į mūsų studiją, jau pirmais metais išmoksta standartinių ir Lotynų Amerikos šokių pagrindinių elementų, sustiprėja fiziškai, pradeda dalyvauti sportinių šokių varžybose.

Peršokimai/praktinės treniruotės

Standartinių ir Lotynų Amerikos šokių peršokimai yra skirti išmoktų žingsnių tobulinimui, laikysenos ir muzikalumo ugdymui, poros fizinės ištvermės didinimui prieš varžybas. Peršokimai vyksta prižiūrint kvalifikuotiems treneriams, kurie padeda poroms savarankiškai taisyti klaidas ir ugdyti varžybinį konkurencingumą. Kadangi šie peršokimai yra atviri visiems sportininkams, tai jų metu sutiksite ir kitų klubų šokių mylėtojus, galėsite pritaikyti savo žinias gaunamas grupinių ar individualių užsiėmimų metu.

Šokiai kursai suaugusiems

Šokis – tai puikus būdas praskaidrinti nuotaiką ir nustebinti draugus įspūdingais salsos judesiais ar plaukiančiu Vienos valsu pokylyje. Atėjus kartu su partneriu ar vienam, ne tik mokinsitės šokių žingsnius atlikti poroje, gebėsite atskirti, kokia muzika tinka kiekvienam šokiui, galėsite savo gabumus išbandyti su skirtingais šokių parteriais, bet ir sutiksite bendraminčių aktyvių žmonių.


Vestuvinis šokis

Pirmasis jaunavedžių šokis – tai jausmingas ir jaudinantis įvykis, kuris tampa neatsiejama vestuvių dalis. Leiskite mūsų studijos treneriams pasirūpinti Jūsų šokio choreografija ir muzika, ir nustebinkite tiek šventės svečius, tiek vienas kitą. Mes greitai ir lengvai paruošime Jus Pirmąjam šokiui, net jeigu niekada neesate šokę.
Taip pat galime pasiūlyti nuostabų šokių pasirodymą ar nuotaikingą pamokėlę Jūsų šventėje!